Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Boye hotelowi - Portopetro, Hiszpania

Kraj: Hiszpania

Data dodania: 26.09.2022
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 6604220

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Portopetro, Hiszpania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Witanie gości hotelowych. Pomoc gościom z bagażami i odprowadzanie ich do pokoi. Przewożenie gości po ośrodku samochodami klubowymi. Udzielanie gościom informacji o obiekcie, wydarzeniach, atrakcjach oraz oferowanych usługach. Realizacja wszystkich zadań zleconych przez kierownika recepcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: boy hotelowy
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, inne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

  • niemiecki, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny
  • francuski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny
  • rosyjski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny
Inne wymagania: Udokumentowane doświadczenie w pracy jako boy hotelowy w luksusowym hotelu. Entuzjazm, miłe usposobienie, bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, życzliwość.

Krótki opis działalności gospodarczej: Luksusowa sieć hoteli na wybrzeżach Morza Śródziemnego
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: +18 441-35-87 wew.38
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: Email do doradcy EURES w tytule proszę wpisać "Boye hotelowi"