Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Górnik przodkowy z dodatkiem rekrutacyjnym - Stonava, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 26.09.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: OKD a.s.

Numer oferty: : 25 868 960 750

Miejsce pracy: Stonava 1077, 735 34 Stonava, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • wykonywanie prac górniczych przy drążeniu chodników,
• ustawianie obudowy chodnika, jej okładanie i wypełnianie wyłomów,
• współpraca przy pozostałych pracach podczas drążenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 50 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: górnik eksploatacji podziemnej*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • doskonały stan zdrowia,
• praktyka dołowa w drążeniu chodników,
• kwalifikacje "Górnik eksploatacji podziemnej“,
• podstawowa znajomość języka czeskiego - mile widziana

Krótki opis działalności gospodarczej: OKD to jedyny producent węgla kamiennego w Republice Czeskiej i jest to jeden z największych pracodawców w okręgu morawsko-śląskim.
Adres www: www.rekrutacjaokd.pl
Adres: Małgorzata Grzebień
tel.:
+48 694 629 890
+420 725 756 830
email: prace@okd.cz
Poradenské centrum OKD
tř. Osvobození 1721/9, Nové Město, Karviná
Pon, Śr: 8:00-15:00
Wt, Cz: 8:00-14:00
Piątek: Zamknięte
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: Horník – razič s náborovým),
•dokument potwierdzający wykształcenie
•świadectwo pracy z ostatniego miejsca zatrudnienia
Sposób przekazania dokumentów: email: prace@okd.cz