Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Betoniarz (o,u) - Koblenz, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 19.09.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: EUROBUD Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Inwestycyjne Teresa Jurczyk
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: : StPr/22/3542

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Koblenz, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Betoniarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13 362,81 do 16 494,35 PLN
Opis wynagrodzenia: od 9 000 zł - 11 000 zł netto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: betoniarz
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie. Praca w Niemczech od pon. do pt. w godz.: 6.00-14.00; zapewnione zakwaterowanie i koszty przejazdu do Polski. Wynagrodzenie od 9 000 zł - 11 000 zł netto (ok. 13 362,81 zł - 16 494,35 zł brutto). Kontakt: EUROBUD Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Inwestycyjne Teresa Jurczyk, ul. 11 Listopada 1, Dąbrowa Górnicza 41-300, wcześniejszy kontakt tel.: 32 261 55 15, 502 560 227 (po godz. 15.00).

NIP: 6440013866
REGON: 272858982
Adres: 11 Listopada 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Jędrzejewska
Nr telefonu: 32 261 55 15, 502 560 227
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.