Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz - pracownik wykwalifikowany - Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 06.09.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: NAFTO-CONSTRUCT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/7067

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji metalowych. Praca na terenie Holandii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.09.2022
Data zakończenia: 12.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 94 PLN
Opis wynagrodzenia: - zł/h (20 euro/h)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie i umiejętności zawodowe oraz uprawnienia spawacza

NIP: 6772206733
REGON: 35668313800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
Adres www: www.nafto-construct.com.pl
Adres: Siewna 44, 31-231 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kontakt z pracodawcą
Nr telefonu: 600 456 595
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon