Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter blatów z kamienia naturalnego - Sandefjord, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 05.09.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Scan Granitt AS
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 18bce43d-3b7d-44dc-96f9-5cecb513f0a3

Miejsce pracy: Nordre Fokserød 14, 3241 Sandefjord, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montowanie blatów z kamienia naturalnego na terenie Norwegii. Praca zazwyczaj wykonywana w parach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 06.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 195 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kamieniarz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Kamieniarz* (wymagany staż - lata: 1)
  • norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w podobnym zawodzie (np. Kamieniarz). Język angielski na dobrym poziomie (B2). Język norweski jest również pożądany, ale nie jest wymagany na start. Prawo jazdy kat. B. Niezwykła dokładność oraz precyzja przy pracy. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Elastyczność, dokładność, komunikatywność, kultura osobista.

Krótki opis działalności gospodarczej: Przedsiębiorstwo zajmujące się wyrobami z kamienia naturalnego, kwarcu oraz ceramiki.
Adres: Scan Granitt AS
Lars Kristian Oddenes
Nordre Fokserød 15, 3241 Sandefjord
Norway
tel. +47 400 89 000
email: Lars@scangranitt.no
strona internetowa: www.scangranitt.no
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefon.