Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Genarp, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 29.08.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: The Lodge
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 0022-795580

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Genarp, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zależy nam na poszerzeniu naszego zespołu kulinarnego i dlatego poszukujemy kolejnej gwiazdy w sercu hotelu – Kuchni.
W Lodge kładziemy duży nacisk na zapewnienie niezwykłego ogólnego doświadczenia, które przewyższa oczekiwania gości, a w ramach tego w naszej kuchni pracujemy prawie wyłącznie z lokalnymi produktami, współpracując z lokalnymi producentami. W oparciu o tę filozofię nasz Szef Kuchni wraz z zespołem kulinarnym komponują sezonowe czterodaniowe menu. W ciągu dnia oferujemy dwudaniowe menu lunchowe.
Naszym głównym celem jest to, abyś był członkiem zespołu z naturalną ciekawością i pasją, które zaskoczą oczekiwania gości. Personel Obsługi i Kuchnię traktujemy jako jedną całość i wysoko cenimy sobie wzajemne środowisko wsparcia i współpracy. Jeśli uważasz, że masz pasję do gotowania, lubisz interakcje społeczne i masz wcześniejsze doświadczenie w pracy w kuchni.

Czy to brzmi jak dla Ciebie idealne dopasowanie? A może znasz kogoś, kto byłby do tego idealny? Chcielibyśmy, abyś Ty lub Twój znajomy aplikował od razu, a jeśli uznamy, że pasujesz do zespołu, zaprosimy Cię na spotkanie wysoko nad koronami drzew!
Witamy w mniej zwyczajnej pracy!
Odwiedź naszą stronę internetową i poczuj atmosferę naszego wspaniałego hotelu w środku lasu, ale blisko tętniących życiem miast, takich jak Malme i Kopenhaga, mniej niż 60 minut od hotelu:
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 140 SEK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego i doświadczenia zawodowego jak kucharz 2-3 lata.
Transport: Dostęp do samochodu i prawa jazdy jest wymagany, ponieważ nie ma możliwości dojazdu do nas komunikacją miejską, możemy również zaoferować pomoc w zakwaterowaniu.

Krótki opis działalności gospodarczej: The Lodge to romantyczny hotel spa położony w pobliżu Malmö i Lund, na szczycie Romeleåsen. Oferujemy niezrównany widok na pofałdowany krajobraz Skanii.
Adres: CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres pracodawcy tove@thelodge.se oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres pracodawcy tove@thelodge.se oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres pracodawcy tove@thelodge.se oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl