Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca ciężarówki - Vodňany, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 23.08.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: B&Bartoni Transport, spol. s r.o.

Numer oferty: : 25 614 960 721

Miejsce pracy: Stožická 840, 389 01 Vodňany, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego – trasy międzynarodowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 23 640 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat CE, karta kierowcy, dobry stan zdrowia,

Krótki opis działalności gospodarczej: B&Bartoni Transport świadczy usługi transportu krajowego i międzynarodowego w szczególności: Francja, Włochy, Niemcy, Austria, Benelux. flota składa się z ponad 30 pojazdów o ładowności od 1,5 do 24 ton (Volvo, MAN). W ramach grupy B&Bartoni oferuje rozwiązania w zakresie utrzymania i naprawy floty pojazdów służbowych i prywatnych
Adres www: www.bb-tg.cz
Adres: Vondrušková Marcela (8-15)
Stožická 840, Vodňany II, Vodňany
00420737277421
marcela.vondruskova@bb-tg.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: řidiči nákladních automobilů, tahačů)
Sposób przekazania dokumentów: email: marcela.vondruskova@bb-tg.cz