Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Nauczyciel języka angielskiego - Tallinn, Estonia

Kraj: Estonia

Data dodania: 04.08.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Mittetulundusühing Keeltekool In Down-Town
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczyciel , specjalizacja: nauczyciel języka angielskiego
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: : 1511142

Miejsce pracy: Harju maakond, Jõe 3, 10151 Tallinn, Estonia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego młodzieży i dorosłych na poziomie A1 - C2, zgodnie z Europejskim Standardem Zawodowym Nauczyciela w szkole językowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Data zakończenia: 21.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 14 400 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: lektor języka obcego
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczyciel , specjalizacja: nauczyciel języka angielskiego
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość obsługi komputera w stopniu średniozaawansowanym. Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy w różnych środowiskach edukacyjnych.
Samodzielność, odpowiedzialność i niezależność, dokładność, uczciwość, dobre zdolności komunikacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu i kreatywność, logiczne myślnie, umiejętność podejmowania decyzji. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, doskonała organizacja pracy, elastyczność, niezawodność, empatyczność i zorientowanie na klientów, chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Krótki opis działalności gospodarczej: Akredytowana szkoła językowa (członek EAQUALS) – nauka języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, estońskiego i rosyjskiego. Od 2016 roku Szkoła posiada certyfikat ISO i IQ-Net.
Adres www: https://indowntown.ee/ru/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Członek Zarządu, e-mail: ceo@indowntown.ee .
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o zakwalifikowaniu do pracy w ciągu tygodnia. Brak informacji zwrotnej od szkoły w ciągu dwóch tygodni po wysłaniu aplikacji oznacza, że aplikacja nie przeszła pomyślnej weryfikacji.
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Estonia – Nauczyciel języka angielskiego