Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do uprawy cebulek kwiatowych - Onderwijsboulevard, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 22.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Seasonalwork LTO

Numer oferty: : WBS2645422

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Onderwijsboulevard, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sortowanie cebulek kwiatowych na linii produkcyjnej. Praca w magazynie w pozycji stojącej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 10.10.2022
Data zakończenia: 17.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,67 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w ogrodnictwie i sadownictwie
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym, ogrodnictwie (w pracy przy kwiatach) lub sadownictwie.
Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja i chęć do pracy, dyspozycyjność, umiejętność szybkiego uczenia się, gotowość do ciężkiej pracy.

Krótki opis działalności gospodarczej: organizacja zrzeszająca pracodawców z branży rolniczej
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, angielski
Wymagane dokumenty: CV - w jednym z wymienionych języków
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia – PRACOWNIK DO UPRAWY CEBULEK KWIATOWYCH