Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do zbioru gruszek w sadzie - Onderwijsboulevard, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 19.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Seasonalwork LTO

Numer oferty: : WBS2604722

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Onderwijsboulevard, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca sezonowa przy zbiorze gruszek, wykonywana w pozycji stojącej na polu. Generalnie owoce są zbierane do pojemników, ustawianych między rzędami; pełne pojemniki przewożone są do magazynu za pomocą traktora. Czasami owoce zbierane są do kosza, który trzeba przenosić. Owoce, które rosną na dużej wysokości, zbierane są przy użyciu platformy lub małej drabiny. Praca jest wykonywana w różnych warunkach pogodowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 23.08.2022
Data zakończenia: 15.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,67 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach jabłek i gruszek, w gospodarstwie rolnym, ogrodnictwie, sadownictwie.
Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, dokładność w wykonywaniu pracy, dobra kondycja fizyczna, delikatność przy zbiorach owoców. Gotowość do pracy w różnych warunkach pogodowych. Preferowany własny transport.
Język angielski lub niemiecki - w stopniu podstawowym – preferowany

Krótki opis działalności gospodarczej: organizacja zrzeszająca pracodawców z branży rolniczej
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, angielski
Wymagane dokumenty: CV - w jednym z wymienionych jezyków
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia –Zbiór gruszek