Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Zbieranie i sortowanie owoców - Wakken, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 14.07.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: SYMEON DOLCEVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/1881

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Wakken, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zbieranie jabłek i gruszek oraz sortowanie zebranych owoców
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.08.2022
Data zakończenia: 18.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: zbieracz owoców, ziół i innych roślin
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziani emeryci i osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

NIP: 1133035943
REGON: 389258257
Adres: 03-713 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: work@edolcevita.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 - 15:00, pracodawca zapewnia dojazd, możliwość nadgodzin
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail