Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Główny inżynier - Tallin, Estonia

Kraj: Estonia

Data dodania: 22.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: ARC SMR OÜ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: inżynier budownictwa okrętowego
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 1505472

Miejsce pracy: Marati 3, 11712 Tallin, Estonia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naprawa pomp, naprawa silników pomocniczych i głównych (poniżej 3.000 kW) na statkach. Konserwacja maszyn pokładowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 24.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier budownictwa okrętowego
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: inżynier budownictwa okrętowego
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność obsługi komputera – poziom średniozaawansowany, znajomość konserwacji mechanizmów okrętowych, samodzielność i niezależność, zdecydowanie, wysoka motywacja do pracy, dobra organizacja pracy, wysokie zdolności komunikacyjne i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, utrzymywanie standardów i wysokiej jakości pracy, umiejętność planowania i dotrzymywania terminów.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 1 rok

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się eksploatacją, konserwacją, naprawą i diagnostyką sprzętu morskiego.
Adres www: http://www.arcsmr.com
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail: veronika@stardex.fi – w tytule emaila proszę wpisać Chef engineer
email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Estonia – Główny Inżynier