Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomoc kuchenna - Heinbockel - Hagenah, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 21.06.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Landhaus Hagenah
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 10000-1188855602-S

Miejsce pracy: An der Bundesstr. 2, 21726 Heinbockel - Hagenah, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc kucharzowi przy przygotowywaniu posiłków, siekanie, przygotowywanie sałatek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 27.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 500 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Wykształcenie: mile widziane, nie jest bezwzględnie wymagane
- Doświadczenie zawodowe: wymagane w pracach kuchennych
- Znajomość języków: niemiecki - podstawowy
- Podstawowa wiedza z zakresu przygotowywania posiłków, zwłaszcza sałatek
- Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność, uczciwość i pracowitość

Krótki opis działalności gospodarczej: Landhaus Hagenah, Pionk-Thiessen, pensjonat z własną gastronomią
Adres: Email: landhaushagenah@web.de
Landhaus Hagenah, Pionk-Thiessen
An der Bundesstr. 2
21726 Heinbockel – Hagenah
Niedersachsen
Deutschland
Tel.: +494149231070
Mobil: +4915737915493
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, polski
Wymagane dokumenty: CV, referencje
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie