Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik elektronik - Cottbus, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 17.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Lausitz Energie Kraftwerke AG
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1189002939-S

Miejsce pracy: Legplatz 1, 03050 Cottbus, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- monitorowanie systemów operacyjnych w celu wykrycia usterek i anomalii;
- prace naprawcze oraz konserwacyjne na terenie elektrowni;
- wykonywanie operacji łączeniowych w obszarze elektrowni;
- praca według instrukcji oraz obowiązujących przepisów operacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 17.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik elektronik*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Technik elektronik* (wymagany staż - lata: 1)
  • średnie zawodowe, elektryczne, kierunek: Technik elektronik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe jako technik elektronik. Podstawowe doświadczenie zawodowe jako technik elektronik. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 w mowie oraz piśmie. Wiedza na temat elektrowni oraz systemów wysokonapięciowych jest dodatkowym atutem. Znajomość pakietu Microsoft office. Podstawowy angielski jest mile widzainy. Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. Odpowiedzialność, elastyczność, pewność siebie, praca zespołowa.

Krótki opis działalności gospodarczej: LEAG dostarcza energię milionom gospodarstw domowych, przemysłu i życia publicznego. To czyni ich jednym z 5 największych producentów energii elektrycznej w Niemczech. W głównych regionach na wschodzie kraju – na Łużycach i w środkowym kraju związkowym Niemiec – dostarcza również ciepło z sieci ciepłowniczej dla gmin i przedsiębiorstw. Zatrudniając około 7000 pracowników, jest również jednym z największych prywatnych pracodawców w tym kraju. Funkcjonuje na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w branży energetycznej.
Adres: Lausitz Energie Kraftwerke AG
Legplatz 1
03050 Cottbus
tel. +49 356019 3135
email: bewerbung@leag.de
Strona do aplikowania: https://career5.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=2878&company=leag
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, przez stronę pracodawcy