Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik utrzymania ruchu - Námestovo, Słowacja

Kraj: Słowacja

Data dodania: 17.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: Visteon Electronics Slovakia, s.r.o.

Numer oferty: : 1933190

Miejsce pracy: Námestovo 1088/029 62, Námestovo, Słowacja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Codzienna konserwacja linii montażowych w zakresie rozwiązywania problemów urządzeń produkcyjnych lub narzędzi linii.
- Prewencyjna konserwacja linii montażowych zgodnie z planem i przepisami.
- Raportowanie wykrytych odchyleń w procesach utrzymania ruchu oraz rzetelności wykonania.
- Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu rozwiązania odchyleń procesowych, rozbieżności.
- Analiza błędów sprzętowych, zgłaszanie rozwiązań i propozycji usprawnień.
- Prowadzenie ewidencji i sporządzaniei raportów danych o interwencjach i zmianach w ustawieniach linii produkcyjnej oraz jej wyposażenia.
- Wsparcie we wdrożeniu TPM (TMP - całkowite utrzymanie produkcyjne).
- Postępowanie zgodnie z normami i dokumentacją zakładową.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Data zakończenia: 30.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 400 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik elektryk*
Zapewnienie wyżywienia: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zmysł i umiejętności techniczne, podstawowa wiedza z zakresu utrzymania/ konserwacji urządeń mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Znajomość sprzętu PC oraz podstaw sterowników PLC. Podstawowa umiejętność obsługi komputera. Umiejętność rozwiązywania problemów. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Znajomość języka polskiego. Mile widziana znajomość języka słowackiego lub angielskiego.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma z branży motoryzacyjnej. Visteon Electronics Námestovo jest częścią Visteon Group of the Electronics Division od 1 lipca 2014 roku. Produkcja obejmuje montaż i testowanie desek rozdzielczych dla takich klientów jak BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda i VW. Visteon ma zakłady w 32 krajach i zatrudnia około 29 000 osób.
Adres www: https://www.visteon.com
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: E-mail: eures@wup-katowice.pl wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska oraz kraju, którego dotyczy. Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: E-mail: eures@wup-katowice.pl wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska oraz kraju, którego dotyczy.