Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik przyczep - ZEEBRUGGE, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 06.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: ICTS Services NV
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, specjalizacja: mechanik silników wysokoprężnych
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 64699473

Miejsce pracy: Lanceloot Blondeellaan 11, 8380 ZEEBRUGGE, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: osoba pracujaca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwację i naprawy przyczep i podwozi. Obejmuje to wiele aspektów związanych z przyczepami i podwoziem: hamulce, układ pneumatyczny, oświetlenie, podwozie, nadbudowę itp, pracodawca zapewnia szkolenie w zakresie naprawy uszkodzeń przyczep.
Po intensywnym szkoleniu w warsztacie, podczas którego zdobędzie wszelkie umiejętności i wiedzę związaną z pracą, stanie się kluczowym członkiem zespołu. Praca samodzielna, pod okiem kierownika warsztatu, a także we współpracy z innymi mechanikami.
Data rozpoczęcia: 20.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14,58 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali mechanicy pojazdów samochodowych

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik silników spalinowych (wymagany staż - lata: 1)
  • średnie zawodowe, mechaniczne, specjalizacja: mechanik silników wysokoprężnych
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mechanik silników wysokoprężnych)
- umiejętność i doświadczenie w naprawie silników mechanicznych Diesla
- znajomośc j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (umozliwiajaca komunikację z pozostałymi pracownikami)
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja i dobre nastawienie do pracy
- chęc do nauki i dalszego rozwoju

Krótki opis działalności gospodarczej: ICTS Services NV jest częścią Grupy ICTS.
Dzięki swoim centrom serwisowym w Zeebrugge i Antwerpii, ICTS oferuje konserwację, naprawę i naprawę wszelkiego rodzaju przyczep i kontenerów wszystkich producentów.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: jill.delombaerde@vdab.be Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w j. angielskim z dopiskiem "TRAILER MECHANIC"
Sposób przekazania dokumentów: e-mail do belgijskiego doradcy Eures