Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier ds. zrównoważonego rozwoju - Kilkenny , Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 03.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Lawler Sustainability
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2226497

Miejsce pracy: Patrick Street - Penthouse Office Suite 11, R95 VNP4 Kilkenny , Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przestrzeganie norm IES VE do tworzenia modeli termicznych związanych z projektami budowlanymi w celu wykazania zgodności z przepisami (przepisy budowlane, część L). Wykonywanie obliczeń energetycznych, analizy grzewczej i obciążenia cieplnego budynku. Praca w zespole. Przeprowadzanie międzynarodowych ocen BER i raportów z modernizacji BER. Doradztwo w zakresie przepisów budowalnych w części L i NZEB. Wykonywanie kompletnego audytu energetycznego (SI 426). Przeprowadzanie inspekcji budynków i przeglądów energetycznych. Projektowanie systemów modernizacji energetycznej
Praca z modelami, takimi jak IES Virtual Environment do analizy światła dziennego, błysków i odblasków. Ocena sprzętu do obsługi budynku, takiego jak systemy HVAC, instalacje elektryczne, systemy sterowania itp. Przygotowywanie dokumentacji przetargowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 06.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 35 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: inżynier mechanik - cieplno-mechaniczne urządzenia, instalacje i sieci energetyczne
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Min. 3-letnie doświadczenie w wykonywaniu podobnych obowiązków.
1-2 lata doświadczenia w modelowaniu termicznym przy użyciu IES VE
Doświadczenie w szacowaniu kosztów systemów energii odnawialnej
Dobra znajomość usług MEP oraz znajomość przepisów budowlanych, w tym części L i części F. Umiejętność wykonywania modelowania termicznego obciążenia budynków zgodnie z normami IES, zrównoważonego rozwoju, mechanicznymi, oprogramowania IES VE.
Innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność dotrzymywania terminów, doskonałe zdolności komunikacyjne (komunikacja werbalna i pisemna).

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się sektorem środowiska budowlanego – dwukrotnie otrzymała tytuł Best Building Performance Consultancy. Podstawą usług firmy jest własny system informatyczny Vision, który digitalizuje i automatyzuje różne aspekty wydajności budynków.
Adres www: https://lawlersustainability.com/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: email: niamhcleary@lawlerconsulting.com

Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: niamhcleary@lawlerconsulting.com – w tytule emaila proszę wpisać - Sustainability Engineer
oraz do wiadomości: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl