Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Architekt platformy iot - Kilkenny , Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 02.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Lawler Sustainability
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: dziedzina automatyki, programowania, oprogramowania, nauki o danych
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 2226519

Miejsce pracy: Patrick Street - Penthouse Office Suite 11, R95 VNP4 Kilkenny , Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozwój systemu Vision, zarządzanie zewnętrznym zespołem, tworzenie i uruchamianie skryptu do integracji nowych urządzeń, dostarczanie nowych urządzeń do platformy, prowadzenie i aktualizowanie rejestru aktywów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 03.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 35 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: specjalista do spraw rozwoju oprogramowania systemów informatycznych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: dziedzina automatyki, programowania, oprogramowania, nauki o danych
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: mile widziane.
Dobra znajomość techniczna architektury systemów (bazy danych i bazy pobierania danych), dobra znajomość Java, JavaScript, JSON, SQL, umiejętność dotrzymywania terminów, doskonałe zdolności komunikacyjne (komunikacja werbalna i pisemna)

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się sektorem środowiska budowlanego – dwukrotnie otrzymała tytuł Best Building Performance Consultancy. Podstawą usług firmy jest własny system informatyczny Vision, który digitalizuje i automatyzuje różne aspekty wydajności budynków.
Adres www: https://lawlersustainability.com/
Adres: email: niamhcleary@lawlerconsulting.com

Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: niamhcleary@lawlerconsulting.com – w tytule emaila proszę wpisać - IoT Platform Architect
oraz do wiadomości: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl