Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Szef kuchni - Hok, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 16.05.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Hooks Herrgård
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 26002943

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: 560 13 Hok, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukiwani są wykwalifikowani i doświadczeni kucharze z doświadczeniem w pracy á la carte do pracy w hotelowej restauracji serwujących dania na zimno i ciepło
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Data zakończenia: 06.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: szef kuchni (kuchmistrz)

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: wymagane kierunkowe
• Doświadczenie zawodowe: wymagane
• Znajomość języków: angielski - wyższy zaawansowany w mowie i w piśmie (B2)
• Umiejętność organizacji pracy zespołu
• Zamiłowanie do gastronomii

Krótki opis działalności gospodarczej: Dworek, który odbija się w wodach jeziora Hookasjön, przypomina, że Hooks Herrgård przez wieki był eleganckim domem. Dziś Hooks Herrgård jest miejscem konferencji, gry w golfa i wypoczynku, które kontynuuje elegancki styl historycznej przeszłości. 103 pokoje, 1300 m2 spa, 2 restauracje, 12 sal konferencyjnych i 8 pokoi dla mniejszych grup. Największa sala konferencyjna może pomieścić 300 osób, 2 pola golfowe.
Strona internetowa: www.hooksherrgard.se
Krótki film: https://fb.watch/cVNOjm7cRt/
Adres: CV wraz z listem motywacyjnym - wysłac na adres jobb@hooksherrgard.se

W przypadku pytań – kontakt do doradczyni EURES ze Szwecji:
jeanette.mauritzon@arbetsformedlingen.se

Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV wraz z listem motywacyjnym
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie