Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca autobusu - Jablunkov, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 12.05.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Z-Group bus a.s.
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 25 057 880 797

Miejsce pracy: Bukovecka 613, 73991 Jablunkov, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca jako kierowca autobusu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 30 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. D

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Kierowca autobusu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie lub praktyka w jako mechanik samochodowy, elektryk, mechanik maszyn rolniczych itp
Wymagane: dobry stan zdrowia, karta kierowcy, uczciwość, elastyczność, rzetelność, komunikatywność,

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma działa na naszym rynku od 1996 roku w celu świadczenia usług logistycznych dla podwykonawcy transportowego Grupy Z.
W 2008 roku połączyła się z ČSAD Diesel a.s. oraz w 2009 roku z Bonavia servis a.s., co umożliwiło zapewnienie klientom szerszego portfolio usług skoncentrowanych zarówno na transporcie towarowym, jak i autobusowym.
Obecnie firma podzielona jest na 3 odrębne oddziały, które obsługują firmy z podholdingu transportowego i jednocześnie szerokie grono innych klientów.
Odział Diesel zajmuje się kupnem i sprzedażą. Dział serwisowy Bonavia świadczy kompleksowe usługi naprawcze autobusów i ciężarówek, w tym serwis opon, sprzedaż części zamiennych, olejów i akumulatorów samochodowych. Dział autobusów zajmuje się zakupem i sprzedażą autobusów.
Adres www: https://www.zgroup.cz/
Adres: Jana Hlaváčová
jana.hlavacova@zgroupbus.cz
+420602 517 150
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: Řidič autobusu)
Sposób przekazania dokumentów: email: jana.hlavacova@zgroupbus.cz