Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pizzer/kucharz - Löderup, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 05.05.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Örum 119
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 25981994

Miejsce pracy: Örumsvägen 119, 271 76 Löderup, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyrządzanie pizzy na zakwasie z wykorzystaniem otwartego pieca opalanego drewnem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 05.05.2022
Data zakończenia: 31.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14,5 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Doświadczenie zawodowe: wymagane jako kucharz lub doświadczenie jako pizzer
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja pracy
• Zamiłowanie do przygotowywania dobrej jakości pizzy (praca na najlepszych jakościowo produktach)

Krótki opis działalności gospodarczej: Kameralny hotel, pizzeria, lodziarnia stawiający na wysokiej jakości produkty, rzemieślnicze wykonanie
Adres: Manager
Astrid Ljungquist
work@orum119.se
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV wraz ze zdjęciem w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: mailowo