Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Skivarp, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 27.04.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Hotell Mossbylund
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 002-327488

Miejsce pracy: Mossby 157, 274 53 Skivarp, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przyrządzanie dań dla gości hotelowych i a’la carte
- potrawy przyrządzane w oparciu o lokalnych dostawców z naciskiem na zrównoważony rozwój
- planowanie menu, tworzenie potraw z pasją
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 02.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 140 SEK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: wymagane wykształcenie kierunkowe lub długoletnie doświadczenie
• Doświadczenie zawodowe: wymagane doświadczenie w zawodzie; mile widziane doświadczenie w planowaniu menu
• Znajomość języków: angielski – wyższy zaawansowany (B2)
• Zamiłowanie do gotowania na wysokim poziomie, zainteresowanie dla lokalnego produktu, zrównoważonego rozwoju i pasji do dobrych produktów
• Przez wzgląd na dojazdy do pracy również w godzinach wieczornych pożądane jest prawo jazdy kat. B i własny samochód
• Pozytywne nastawienie, miła aparycja, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność
• Odpowiedzialność, zorientowanie na klienta, umiejętność organizowania czasu pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma Mossbylund jest położona wzdłuż najbardziej wysuniętej na południe drogi nadmorskiej między Ystad a Trelleborgiem, z bliskimi połączeniami z Malmö i Kopenhagą.
Hotel i restauracja:
www.mossbylund.se
www.bongskahuset.se
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: CV wraz ze zdjęciem w języku angielskim:
judyta.babiarz@dwup.pl

Z wybranymi osobami planowane jest przeprowadzenie w maju rozmów kwalifikacyjnych online na platformie Teams

josefine@mossbylund.se, 0046 411 30036

Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV wraz ze zdjęciem
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie