Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Asystent dyrektora hotelu - Oranmore, hrabstwo Galway, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 07.04.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
Pracodawca: Oranmore Lodge Hotel Ltd.
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2215210

Miejsce pracy: H91 NN76 Oranmore, hrabstwo Galway, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Asystent jest odpowiedzialny za zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy hotelu oraz za utrzymanie wysokiego poziomu usług. Ponadto za:
- zarządzanie zespołem współpracowników, planowanie i organizowanie ich codziennej pracy,
- sporządzanie raportów dla dyrektora hotelu,
- koordynowanie pracy zespołu, szybkie rozwiązywanie problemów,
- współprace z zespołem ds. sprzedaży i marketingu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 04.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 35 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi technicznej biur, hoteli i innych obiektów
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy w hotelarstwie. Poszukiwana jest osoba mająca doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników. Umiejąca pracować pod presją czasu.

Krótki opis działalności gospodarczej: Oranmore Lodge Hotel to czterogwiazdkowy, rodzinny hotel, który zyskał reputację „domu z dala od domu”, położony w Oranmore, popularnej wiosce tętniącej życiem i charakterem. Położony 7 km od miasta Galway.
Adres www: https://www.oranmorelodge.ie/
Adres: ohiggins.mary@gmail.com Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Mary O Higgins