Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mobilny przewodnik po paryżu - Cała Europa, Francja

Kraj: Francja

Data dodania: 04.04.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: dowolny
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : StPr/22/3115

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Cała Europa, Francja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na terenie Francji (Paryż), obsługa ruchu turystycznego klientów z Polski i Ukrainy, opieka nad klientami, którzy zakupili atrakcje turystyczne firmy, odbiór z lotniska lub hotelu, zapewnienie transportu turystom zwiedzającym zabytki Paryża.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.04.2022
Data zakończenia: 20.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 5000 zł oraz zakwaterowanie i wyżywienie w okresie próbnym na 3 miesiące
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: dowolny
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: czynne prawo jazdy kat.B, znajomość języka polskiego i/lub ukraińskiego, pracodawca zapewnia szkolenie na terenie Paryża

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Wolanin
Nr telefonu: 126868152
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv+zdjęcie