Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik elektryk oświetlenia ulicznego - Jarbbeke, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 16.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: Verstraete
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne, specjalizacja: elektryk
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 64123701

Miejsce pracy: Lettenburgstraat 4, 8490 Jarbbeke, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Jako technik oświetlenia publicznego / ulicznego masz następujące zadania:

Razem z kolegami jesteście odpowiedzialni za utrzymanie sieci oświetlenia publicznego
Pomagasz umieścić, przenieść lub usunąć sieć oświetleniową
Podłączasz bieguny elektrycznie do sieci
Instalujesz lub wymieniasz okucia i lampy
Pomagasz w konwersji sieci na oświetlenie LED
Wykrywasz i korygujesz usterki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 932 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne, specjalizacja: elektryk
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

  • holenderski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie techniczne i podstawowa wiedza na temat elektryczności
Pracujesz bezpiecznie zgodnie z przepisami
Poprawnie wypełniasz raporty z pracy
Lubisz pracować na świeżym powietrzu, w każdych warunkach (deszcz, śnieg, słońce, mgła, zimno itp.)
Nie boisz się wysokości
Jesteś sprawny fizycznie i przygotowany do prac ziemnych
Masz co najmniej prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy kategorii C jest dodatkowym atutem.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się montażem i serwisem okablowania
Adres: Do pracodawcy vacatures@verstraete-ent.com
oraz do wiadomości jill.delombaerde@vdab.be
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem Public Lighting technician
Sposób przekazania dokumentów: e-mail