Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz / kucharka - Vendryně, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 15.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Petr Semerád - Restaurace ROSEA
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 24 689 060 704

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: 73994 Vendryně 880, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw kuchni czeskiej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Data zakończenia: 31.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 27 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: elastyczność, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, staranność, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do pracy w gastronomii, dobry stan zdrowia

Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja znajduje się u podnóża Beskidu Cieszyńskiego. Organizuje wesela, uroczystości, bankiety, pogrzeby, catering dla pracowników innych firm.
Adres www: https://pl-pl.facebook.com/motorestrosea
Adres: Anna Semerádová
Vendryně 880, 73994 Vendryně
00420 603 427 639 (Po-Nie od 8:00 do 18:00)
rosea@email.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: KUCHAŘ)
Sposób przekazania dokumentów: email: rosea@email.cz