Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter - Francja

Kraj: Francja

Data dodania: 12.02.2022
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARSPAW Damian Marszałek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: monter

Numer oferty: : StPr/22/0125

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: -, Francja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozbiórka i budowa pieców dla przemysłu spożywczego, montaż i demontaż linii dla przemysłu spożywczego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: 12 euro/h - prace we Francji, pracodawca zapewnia transport i zakwaterowanie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak, kierunek: monter

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 2 lata dośwaidczenia

NIP: 7743051814
REGON: 384199573
Krótki opis działalności gospodarczej: Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
Adres: 09-210 Łęg Probostwo, powiat: płocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv