Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik - Dordrecht, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 04.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: InAxtion B.V.
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : WBS460222

Miejsce pracy: Wijnstraat 123, 3311 BV Dordrecht, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zakresu obowiązków pracownika należy:
• Gięcie rur miedzianych;
• Praca z PP/PE;
• Lutowanie;
• Wykonywanie połączeń mapress;
• klejenie PVC;
• Budowa kanalizacji;
• Spawanie gazowe 311 lub TIG 141 (dla kandydatów HVAC)
Data rozpoczęcia: 07.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 16,8 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: hydraulik

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

  • holenderski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: • Odpowiednie wykształcenie w dziedzinie ogrzewnictwa, wentylacji oraz klimatyzacji;
• Co najmniej pięcioletnie udokumentowane doświadczenie w branży instalacyjnej/budowlanej;
• Zaletą jest certyfikat VCA basic i/lub VCA-VOL. Lub chęć uzyskania tego certyfikatu;
• Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
• Prawo jazdy B i własny samochód są dodatkowym atutem;
• Pewność siebie, umiejętność pracy w grupie, elastyczność i dokładność.
• Kandydat musi zadbać o własne narzędzia odzież roboczą i Środki Ochrony Indywidualnej.

Krótki opis działalności gospodarczej: InAxtion B.V. jest agencją rekrutacyjną i pośrednictwa pracy dla wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy pracę tymczasową oraz zatrudnienie długoterminowe w zawodach technicznych dla różnych branż w Holandii
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: InAxtion B.V.
Adres: Wijnstraat 123, 3311 BV, Dordrecht
Tel. 0031 – (0) 10 2041777
Adres e-mail: eb@Inaxtion.com
bp@inaxtion.com
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, holenderski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem