Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca c+e - Bohumín, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 27.08.2021
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Jan Hefner
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 17 049 210 724

Miejsce pracy: Šunychelská 1196, 73581 Bohumín, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie ciężarówek o masie 12 ton i więcej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 48 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Inne wymagania: dobry stan zdrowia, przestrzeganie Rozporządzenia 561/2006 Dz. (AETR). niezawodność, polecenie kandydata do pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: Czeska firma z 30-letnim doświadczeniem zatrudniająca kierowców na międzynarodowych trasach z Ostrawy do Francji i Wielkiej Brytanii. Kierowcy wracają z każdej jazdy na 5-6 dni i robią obowiązkową 45-godzinną przerwę w domu. Co drugi weekend kierowcy są w domu. Kierowcy spoza regionu mogą parkować w miejscu swojego zamieszkania. Każdy kierowca ma przypisany zestaw, jeździmy ciągnikami DAF Euro 6 z wysoką kabiną, flota jest regularnie zmieniana.
Adres www: http://progres-hefner.cz
Adres: holan.personal@progres-hefner.cz Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, angielski
Wymagane dokumenty: CV
w temacie maila należy wpisać EURES: Řidiči nákladních automobilu

www.uradprace.cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66618918
Sposób przekazania dokumentów: email