Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Blacharz Samochodowy Irlandia

Kraj: Irlandia

ACE AUTOBODY, lider serwisów samochodowych na terenie Irlandii poszukuje kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Blacharz samochodowy

Lokalizacja: Irlandia

Zakres obowiązków:

·         Montaż i demontaż elementów blacharskich

·         Szpachlowanie, szlifowanie, spawanie

·         Przygotowanie do lakierowania

Wymagania:

·         3 lata doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego

·         Ważne prawo jazdy kat B.

·         Umiejętność spawania

·         Doświadczenie w naprawie nadwozi aluminiowych

Oferujemy:

·         Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

·         Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku

·         Atrakcyjne wynagrodzenie (ponad 10000 zł)

·         Nadgodziny płatne 150% stawki podstawowej

·         Pomoc w organizacji zakwaterowania

·         Niezbędne narzędzia pracy

Rozmowy z pracodawcą: na przełomie marca i kwietnia

Rozpoczęcie pracy: termin do ustalenia z kandydatem.

Więcej informacji o pracodawcy:

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

dodane przez Globalforce