Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

LAKIERNIK SAMOCHODOWY, HOLANDIA, STAWKA 12,26 E/H

Kraj: Holandia

Euro Work Agencja Pośrednictwa – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

LAKIERNIK / POMOCNIK LAKIERNIKA

Miejsce pracy: Roden (okolice Groningen)

Ilość godzin pracy: 40 h/tydzień (!)

Praca na długo z możliwością przejścia na kontrakt.PRACA OD 12.02.2018 (!)

Obowiązki:

Do czynności pracownika będzie należało przygotowywanie samochodów do lakierowania - odtłuszczanie powierzchni, oklejanie i mieszanie odpowiedniego koloru oraz lakierowanie zgodne z najnowszymi technikami.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- prawo jazdy

- doświadczenie w pracy na podobnym staowisku

- numer SOFI – mile widziany

Oferujemy:

- stawkę minimalną 12,26 euro brutto/godzine

- wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy

- zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

- po 20 tyg. możliwosc zrobienia holenderskiego certyfikatu Verantwoord Autospuiten

- opiekę koordynatora po przyjeździe do Holandii

Aplikuj po przez link --> http://bit.ly/2BK8emP

dodane przez EUROWORK