Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca dla studenta na okres 3 tyg. w Holandii w okresie świąt !

Kraj: Holandia

Euro Work Agencja Pośrednictwa - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko –PRACOWNIK PRODUKCJI – pakowanie warzyw i owoców w okresie świątecznym z dużą liczbą godzin !
Miejsce pracy: Helmond
Ilość godzin pracy: 40 godzin i więcej !

Praca na 3 tygodnie od 7.12 z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska: Praca w zakładzie, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją warzyw i owoców. Możliwość pracy na rożnych działach oraz przy obsłudze maszyn do pakowania produktów spożywczych. Praca w zakładzie produkcyjnym na hali w temperaturze ok 4 stopni.
Wymagania:
- język angielski - mile widziany
- gotowość do podjęcia pracy w różnych godzinach (praca na różne zmiany)
- chęć zdobycia doświadczenia zawodowego
Oferujemy:
- stawki wiekowe euro brutto/h:
18-19 lat: 6,15
20 lat: 6,86
21 lat: 8,33
22 lata i więcej: 9,80
- ubezpieczenie oraz zakwaterowanie
- dojazd do pracy
- opiekę koordynatora po przyjeździe do Holandii
- dodatki za pracę zmianową oraz w weekendy (od 25% do 100% dodatku!)

CV proszę wysyłać na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem Paulina – PRO

dodane przez EUROWORK