Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do zbioru pieczarek, bez znajomości j. ang. - POSZUKIWANY, 9,51 €/h

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko – Zbiór pieczarek - bez znajomości języka angielskiego
Miejsce pracy: Beilen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Zakończenie pracy: 25.03.2018, z możliwością przedłużenia
Ilość godzin pracy: ok. 40 h/tydzień
Obowiązki:
- praca w pieczarkarni przy ręcznym zbiorze pieczarek.
Wymagania:
- gotowość do pracy w okresie świątecznym
- prawo jazdy kategorii B - mile widziane
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:
- stawkę 9,51 euro brutto/h
- zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
- pracę na jedną zmianę
- opiekę koordynatora po przyjeździe do Holandii

CV proszę wysyłać na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem Paulina – Pieczarki

dodane przez EUROWORK