Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2017-11-30 23:55

Kucharz/ Kucharka - Niemcy, okolice Essen

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela 4-gwiazdkowego hotelu w okolicach miasta Essen, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KUCHARZ/KUCHARKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Essen

Obowiązki:

- przygotowywanie różnorodnego rodzaju potraw (w tym dań kuchni regionalnej)

- zachowanie estetyki wydawanych dań

- przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności standardów HACCP

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- wykształcenie gastronomiczne

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie: od 8,5 EUR/godz. netto

- praca 'od zaraz' na dłuższy okres czasu

- czas pracy: około 180 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

- bezpłatne wyżywienie

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka@perfectjob.com.pl'>rekrutacja@perfectjob.com.pl

 w tytule wpisując:

Prosimy o załączenie klauzuli:

dodane przez PerfectJob