Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

-> OWOCE WARZYWA <-

Strona www: eurowork.net.pl/
Kraj: Holandia

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy posiadającą certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie warzyw/owoców
-> Miejsce pracy: Helmond-> Rozpoczęcie pracy: od zaraz!-> Ilość godzin pracy: ok. 32- 40/tydzień-> Praca na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Obowiązki:-Praca na produkcji warzyw/ owoców.-W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień - pracownik może być przenoszony na różne działy.-Praca polega również na obsłudze maszyn do pakowania produktów spożywczych.-Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4 stopnie.-Praca również dla par
Wymagania:*Podstawowa znajomość języka angielskiego*Znajomość obsługi komputera- mile widziana*Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)*Uczciwość, rzetelność*Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego
Oferujemy:*Stawki wiekowe (22 lata i więcej: 9,80 euro brutto/h)*Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika*Praca na trzy zmiany (8 godzin dziennie)*Dodatki zmianowe za pracę!!
Zainteresowanych proszę o wysłanie swojego CV na holandia@eurowork.net.pl z tematem 'do Róży -owoce'
Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie d

dodane przez EUROWORK