Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

+++ MAGAZYN +++

Strona www: eurowork.net.pl/
Kraj: Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Waalwijk
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Praca na ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu artykułów.
Praca również dla osób z własnym zakwaterowaniem do 10 km od Waalwijk.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Elastyczność co do pracy w różnych godzinach
• Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność,
• Mile wdzianie prawo jazdy

Oferujemy:
Stawki wiekowe euro brutto/h:
• 18 lat – 7,50
• 19 lat - 8,00
• 20 lat - 8,50
• 21 lat - 9,00
• 22 lata - 9,50
• 23lata i więcej; 10,00

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Proszę o wysłanie CV na holandia@eurowork.net.pl z tematem/tytułem 'do Róży'

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

dodane przez EUROWORK