Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2017-06-30 23:55

PRACOWNIK MAGAZYNU (zbieranie zamówień) ze znajomością języka!

Strona www: eurowork.net.pl/
Kraj: Holandia

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Waalwijk

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Praca na ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu artykułów.

Praca również dla osób z własnym zakwaterowaniem do 10 km od Waalwijk.

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Elastyczność co do pracy w różnych godzinach

  • Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność,

  • Mile wdzianie prawo jazdy

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:

  • 18 lat - euro; 5,96

  • 19 lat - euro; 6,32

  • 20 lat - euro; 6,85

  • 21 lat - euro; 7,56

  • 22 lata - euro; 8,40

  • 23lata i więcej; 8,96

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandiaeurowork.net.pl w tytule wpisując ,,magazyn'.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

dodane przez EUROWORK