Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2017-06-30 23:55

Pracownik magazynu- zbieranie zamówień

Strona www: eurowork.net.pl/
Kraj: Holandia

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Waddinxveen

Termin rozpoczęcia pracy: 15.05

Ilość godzin pracy: gwarantowane 30h/tygodniowo

Praca na 78 tygodni

Obowiązki:

Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień za pomocą systemu głosowego.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1

  • Znajomość języka holenderskiego- mile widziana

  • Doświadczenie- mile widziane

  • Prawo jazdy– mile widziane

  • Numer SOFI – mile widziany

  • Umiejętność dokładnej pracy

Oferujemy:

  • Stawki wiekowe euro brutto/h:

-18 lat- euro; 5,99

-19 lat- euro; 7,11

-20 lat – euro; 8,22

-21 lat - euro; 9,32

-22 lata - euro; 10,42

-23 lata i więcej - euro; 11,30

  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

  • Pracę na dwie zmiany

  • Dodatki zmianowe za pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandiaeurowork.net.pl w tytule wpisując ,,zbieranie zamówień'.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

dodane przez EUROWORK