Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik Samochodów Ciężarowych

Firma Imperial Commercials - największa niezależna grupa dealerów pojazdów ciężarowych i vanów oraz największa sieć serwisów samochodów ciężarowych marki DAF, Mercedes oraz innych pojazdów w Wielkiej Brytanii, zatrudniająca ponad 52 000 pracowników w 39 lokalizacjach na całym świecie, poszukuje do pracy: Mechaników Samochodów Ciężarowych (Sieć autoryzowanych serwisów DAF, Mercedes oraz MAN) Miejsce pracy: Wielka Brytania.

Zakres obowiązków:

·         Bieżący serwis i utrzymanie Samochodów Ciężarowych,

·         Diagnozowanie i naprawa usterek,

·         Wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,

·         Przeglądy serwisowe.

Od kandydatów wymagamy:

·         Doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,

·         Dobrej organizacji pracy,

·         Samodzielności i zaangażowania,

·         Chęci do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii oraz doskonalenia swoich umiejętności,

·         Poszukujemy kandydatów do wielu lokalizacji, znajdujących się na terenie Całej Wielkiej Brytanii.

Imperial Commercials operuje:

·         Stałą pracę w stabilnej, dobrze prosperującej firmie,

·         Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

·         Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą na warunkach brytyjskich,

·         Szkolenia wdrażające do pracy (pełne wynagrodzenie w okresie szkolenia!),

·         Zapewnione i opłacone zakwaterowanie podczas szkolenia,

·         Firmowy fundusz emerytalny,

·         Dodatkowe benefity pracownicze, dodatki za pracę zmianową, nadgodziny płatne 150%

·         Szkolenia serwisowe,

·         Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania, oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii,

·         Pracę w autoryzowanych serwisach DAF, Mercedes oraz MAN,

·         Rozpoczęcie pracy dostosowane do dostępności kandydata.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres: praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń numer: (12) 378-48-30.
Rozmowy z firmą Imperial Commercials odbędą się w Polsce.

Dla kandydatów z doświadczeniem w autoryzowanych serwisach DAF, Mercedes możliwość indywidualnego spotkania z pracodawcą w Wielkiej Brytanii. Hotel i przelot opłaca firma.

Więcej informacji o pracodawcy na: http://www.imperialcommercials.co.uk/aboutus
Informacje o poprzednich grupach, które wyjechały do Imperial Commercials: na naszym profilu Facebook https://www.facebook.com/GlobalForce-Services-122751631134647/

dodane przez Globalforce