Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik/Mistrz serwisu samochodowego, wysokie wynagrodzenie, Irlandia

Strona www: www.irkl.org
Kraj: Irlandia

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik/Mistrz serwisu samochodowego

Miejsce pracy: Dublin, Irlandia

Liczba miejsc pracy: 3

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

- doświadczenie jako mistrz serwisu,

- wykształcenie kierunkowe,

- umiejętności diagnostyczne pojazdów: elektroniczne, elektrotechniczne, mechaniczne i elektromechaniczne,

- certyfikaty Volvo MT i Citroen CT - mile widziane.

Zakres obowiązków:

- diagnostyka, naprawy oraz serwis aut osobowych.

Warunki zatrudnienia:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wysokie wynagrodzenie + możliwe extra płatne nadgodziny,

- godziny pracy: od poniedziałku do piątku, pełen etat,

- pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania,

- wsparcie w pierwszych dniach pracy,

- przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. angielskim,

- przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. angielskim.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 2 września 2016 roku na adres mailowy praca@irkl.pl, a także dopisek w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer 733 516 777.

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

dodane przez IRKL