Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk (Niemcy)

Strona www: www.globalforce.pl
Kraj: Niemcy

GlobalForce Services Sp.z.o.o.

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji zatrudnienia, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Zakres obowiązków:
- montaż, instalacja oraz naprawa instalacji elektrycznych w budownictwie jednorodzinnym oraz budynkach przemysłowych,
- usuwanie awarii, naprawa i konserwacja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego,
- prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączniki, przełączniki elektryczne).

Wymagania:
- wykształcenie średnie o profilu elektrycznym,
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- prawo jazdy i samochód,
- aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Oferta:
- stawka do 13 euro/h netto + dodatkowe benefity,
- mieszkanie od pracodawcy,
- stabilna umowa na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
- potrzebne ubranie robocze i narzędzia zapewnione przez pracodawcę,
- opieka polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie www.globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

dodane przez Globalforce