Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner/Kelnerka

Kraj: Francja

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
KELNER/KA – BARMAN/KA

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:KELNER/KA – BARMAN/KA
Lokalizacja: okolice LyonuNumer referencyjny: KB/0716/FR
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:• obsługa gości restauracji i baru (przyjmowanie zamówień oraz serwowanie posiłków i napojów)
WYMAGANIA:• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,• znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym, • samodzielność,• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
WARUNKI ZATRUDNIENIA:• umowa o pracę tymczasową,• atrakcyjne wynagrodzenie,• zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione i opłacone przez klienta francuskiego,• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
KONTAKT: Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.plW treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:Zgadzam się  na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

dodane przez interkadra