Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

PRACOWNIK MAGAZYNU (załadunek/rozładunek kontenerów)

Strona www: bit.ly/2925Tu5
Kraj: Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Best, Holandia

Rozpoczęcie pracy: 04.07.2016

Oferta na min 6 miesięcy

Obowiązki:

Praca polega na rozładowywaniu i załadowywaniu kontenerów z paczkami w firmie kurierskiej. Praca na 3 zmiany.

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:

  • 18 lat – euro; 4,14

  • 19 lat - euro; 4,77

  • 20 lat - euro; 5,59

  • 21 lat - euro; 6,59

  • 22 lata - euro; 7,72

  • 23 lata i więcej - euro; 9,10

Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.

Dodatki zmianowe za pracę: 35% w godz. 20.00 – 00.00 oraz 50% w godz. 00.00 – 6.00.

Zakwaterowanie - zapewnia pracodawca, płatne 79, 95 euro/tydzień.

Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 18,79 euro/tydzień.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy – bardzo mile widziane

  • numer SOFI – mile widziany

  • elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK