Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca kat. C - do przeprowadzek

Kraj: Francja

Pracownik przeprowadzek/ kierowca ciężarówki

Agencja Pracy Eurokontakt (nr lic. 1109) poszukuje do pracy na terenie Unii Europejskiej osób na stanowisko:

Pracownik przeprowadzek - kierowca ciężarówki

Obowiązki:

  • Realizacja przeprowadzek na terenie całej Francji

  • Pakowanie rozpakowywanie mienia klienta

  • Ładowanie, rozładowywanie – prowadzenie ciężarówki

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość j.francuskiego mile widziana

  • Prawo jazdy kat.C ( powyżej 3,5 tony)

  • Obowiązkowość

  • Sumienność

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie

  • Dobre zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: twojapraca@euro-kontakt.eu  lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 790-881-568

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

dodane przez Eurokontakt