Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca na produkcji z językiem angielskim

Kraj: Holandia

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Holandia

Rozpoczęcie pracy: w ciągu kilku dni do 2 tygodni

Opis stanowiska pracy:

Praca na różnych stanowiskach produkcyjnych - pakowanie warzyw/owoców, pakowanie saszetek z sosami, prace magazynowe, praca jako operator wózka widłowego oraz paletowego.

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:

18 lat min 4,01 – max 7,59 euro brutto/h

19 lat min 4,62 – max 7,59 euro brutto/h

20 lat - min 5,41 – max 7,59 euro brutto/h

21 lat – min 6,38 – max 8,92 euro brutto/h

22 lata – min 7,48- max euro 10,10 brutto/h

23 lata i więcej – min 8,80 – max 10,10 euro brutto/h

Zakwaterowanie- zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika według stawek wiekowych w zależnie od oferty

Ubezpieczenie - zapewnia pracodawca - płatne 21,19 euro/ tydzień, niezależnie od wieku.

Praca od poniedziałku do piątku, ale także w weekendy

Ilość godzin pracy ok 38h/ 40 h tydzień, możliwe nadgodziny!

Wymagania:

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie

  • mile widziany numer SOFI/BSN

  • elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)

  • chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK