Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka i samochodem

Kraj: Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i samochodem!

Miejsce pracy: Holandia, Niemcy

Różne projekty na terenie Holandii oraz w Niemczech

Wyjazd: Kwiecień 2016

Obowiązki:

czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli

montaż przewodów według rysunku technicznego

montaż tras kablowych

podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych

na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych

Wymagania:
  • doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)

  • mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!

  • chęć i motywacja do pracy

  • posiadanie własnych podstawowych narzędzi, ubrań roboczych, butów itp.

  • mile widziane VCA i SOFI

  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)

    Oferujemy:

Holandia:

  • stawka 10,23 euro brutto/h + dodatki, co daje ok. 2000 euro netto na miesiąc przy 173h pracy miesięcznie

  • zakwaterowanie- zapewnione, bezpłatne

  • ubezpieczenie- zapewnione, płatne 20,98 euro tygodniowo przez pracownika

  • długość pracy: min. 1 miesiąc ( zazwyczaj są to jednak długie kontrakty, ponieważ jak kończy się jeden projekt, pracodawca szuka następnego, także praca nawet na rok lub więcej)

  • możliwość wyjazdu w drużynie 2 lub więcej -osobowej, wówczas na 1 parę potrzebny jest 1 samochód!

Niemcy:

-stawka- 10,23 Euro brutto + dodatki co daje ok. 2000 eur netto / miesiąc przy ok. 173 h/miesiąc. Przepracowane godziny powyżej 151 w miesiącu są odkładane na konto czasu pracy.

  • darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK