Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcji - pakowanie żywności

Kraj: Holandia

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zaandam Holandia
Rozpoczęcie pracy: 11.04.2016 (przyjazd 09-10.04 )
Ilość godzin pracy: ok. 36-40 h
Praca na ok. 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Opis stanowiska pracy:
Praca w zakładach mięsnych na produkcji przy pakowaniu mięsa: praca na taśmie, wkładanie do plastikowych pudełek sztuk mięsa lub innych produktów, załadowywanie skrzynek gotowych opakowań.
Praca w chłodnym pomieszczeniu od 3 do 6 stopni Celsjusza ze względu na żywność (nie są to chłodnie!).
Praca na zmiany.
Praca także dla osób bez doświadczenia!

Oferujemy:
Stawki wiekowe, euro brutto / h

  • 18 lat – 4,74

  • 19 lat - 5,47

  • 20 lat - 6,39

  • 21 lat -7,53

  • 22 lata - 8,85

  • 23 lata i więcej- 10,96

Ubezpieczenie- 19,50 euro/tydz.-opłacane przez pracownika

Zakwaterowanie:

18 lat – 40 euro/tydzień

19 lat – 50 euro/tydzień

20 lat – 62 euro/tydzień

21 lat – 75 euro/tydzień

22 lata – 82 euro/tydzień

23 i więcej – 85 euro/ tydzień

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód.

  • mile widziany numer SOFI/BSN

  • chęć wyjazdu i motywacja do pracy

  • brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK