Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik magazynu ze znajomością języka angielskiego

Kraj: Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Almere

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Oferta pracy na okres ok. 1 roku z możliwością przedłużenia.

Obowiązki:

Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu i układaniu artykułów.

Praca na hali ciepłej i chłodnej (gdzie panuje temperatura ok 4st C)

Praca na 2 zmiany, okazjonalnie zmiana nocna

Praca od poniedziałku do soboty, czasami także w niedziele

Poszukujemy osób bez doświadczenia, chętnych do nauki i gotowych do wyjazdu na minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia -osób chcących dorobić do kieszonkowego.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu na min. 1 rok !

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie – sprawdzana rozmową telefoniczną

  • prawo jazdy i własny samochód – mile widziane

  • uczciwość, rzetelność

  • numer SOFI/BSN - mile widziany

  • elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:

  • 18 lat – euro; 4,87

  • 19 lat - euro; 5,69

  • 20 lat - euro; 6,62

  • 21 lat - euro; 7,70

  • 22 lata - euro; 8,94

  • 23 lata i więcej - euro; 10,43

Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.

Zakwaterowanie - zapewnia pracodawca, płatne według stawek wiekowych:

  • 18 lat: euro;50/tydzień

  • 19 lat: euro; 62/tydzień

  • 20 lat: euro; 75/tydzień

  • 21 lat: euro; 80/tydzień

  • 22 lat: euro; 82/tydzień

  • 23 lata i więcej: euro; 85tydzień

Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,50 eur / tydzień, niezależnie od wieku.

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK