Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2016-04-30 23:05

Kamieniarz

Strona www: eurowork.net.pl/
Kraj: Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej– posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kamieniarz

Wyjazd: od zaraz! (praca od 21.03.2016) na czas nieokreślony (dla dobrych kandydatów)

Miejsce pracy: Haarle, okolice Hellendoorn, Holandia

Obowiązki:

Praca w małej firmie zajmującej się dostarczaniem płyt granitowych różnego rozmiaru do sklepów i firm. Praca polega na pomocy w obsługiwaniu maszyn w zakładzie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 13 euro brutto/h ( netto 10 euro/h netto po potrąceniu wszystkich kosztów)

  • ubezpieczenie – zapewnia pracodawca: płatne 21.50 euro/tydzień

  • zakwaterowanie – zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika:15.25 za każdy przepracowany dzień (76.25 euro/tydzień)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z granitem,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • prawo jazdy,

  • możliwość wyjazdu w przeciągu kilku dni,

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK