Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Serwisant/Monter Podnosników Koszowych (Anglia)

GlobalForce Services Sp.z.o.o.

GlobalForce od 14 lat specjalizuje się w rekrutacji personelu dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii oraz z innych krajów.
Dla naszego klienta – IAPS – poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant/Monter Podnośników Koszowych
Miejsce Pracy: Birmingham, Anglia
Numer referencyjny: MSPK/ENG/09-15

Obowiązki:
- diagnoza usterek:
* w elektryce i hydraulice z pomocą rysunku technicznego,
* mechanicznych,
- demontaż i montaż elementów hydraulicznych i elektrycznych, diagnoza i renowacja komponentów,
- wyszukiwanie odpowiednich części zamiennych,
- sprawna i profesjonalna naprawa usterek, zgodnie z polityką firmy i zaleceniami producenta.

Wymagania:
- 5 lat doświadczenia w naprawach lub montażu systemów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych w podnośnikach koszowych lub pokrewnych,
- umiejętność czytania rysunków technicznych dotyczących m.in. systemów elektrycznych oraz hydraulicznych,
- umiejętność organizacji czasu i trybu pracy,
- umiejętność pracy w grupie jak i samodzielnie,
- ważne prawo jazdy,
- mile widziana znajomość angielskiego.

Oferta:
- stawka początkowa około 9,50 F/h (21,000 F rocznie),
- po okresie próbnym (3-9 miesięcy) podwyżka do kwoty około 10,5-11 F/h (23,500 – 24,500 F rocznie),
- stała umowa na pełny etat,
- umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach brytyjskich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub mail: mechanik@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.'

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

dodane przez Globalforce